Najnovšie príspevky

 01.04.2017  Inzerát č. 1/2017

Poháre s logom klubu

salka kchajd

Návštevnosť

Dnes
Tento mesiac
Celkom
198
34264
2882095

Vaša IP adresa: 54.80.230.230
Čas: 2017-06-26 03:44:12

Výtvarná súťaž - 1. ročník

Dňa 25.05.2016 predsedníctvo KCHAJD vyhlásilo Výtvarnú súťaž s názvom „Alpský jazvečíkovitý durič, hrubý horský pes“. 
Požadovaný formát výtvarných prác bol A4, materiál a technika bola bez obmedzení.

Súťaž mala dve kategórie: 

  1. od 0 do 10 rokov  
  2. od 11 do 18 rokov

Uzávierka zasielania týchto umeleckých diel bola 30.6.2016.
Zámerom bolo oboznámiť najmladších členov verejnosti so zastrešovaným plemenom poľovného psa a pritiahnuť čo najväčšie množstvo ľudí do sociálnej skupiny priateľov Klubu chovateľov Alpských  jazvečíkovitých duričov pri Slovenskom poľovníckom zväze. Motivovať deti a mládež vo vzťahu k ochrane  prírody a poľovníctvu, rovnako ako podporiť rozvoj výtvarného nadania a sociálneho zaradenia detí a  mládeže. Naučiť sa rozlišovať rôzne plemená poľovných psov. Pochopiť a uchopiť špecifiká klubom  zastrešovaného plemena psa.
Dostali sme množstvo krásnych prác, ktoré nás milo prekvapili. 

vytvarna sutaz

Galéria prác

Adrian Antoni  Alexandra Kovacova  Alexandra Stangova 

Adrian Antoni                                 Alexandra Kovacova - víťazka 1kat.       Alexandra Stagnova

Alica Ollerova  Armando Bucek  BibianaCvengrosova 

Alica Ollerova                                     Armando Bucek                            Bibiana Cvengrosova

Ivana Dvoncova  Janka Dudikova  Julia Cibulkova

Ivana Dvoncova                                  Jana Dudikova                                    Julia Cibulkova

Julia Maruskinova  Juraj Hunka  Katarina Janikova

 Julia Maruskinova                              Juraj Hunka                                        Katarina Janikova

Lukas Skandik  Matej Rakovan  Melania Schniererova

Lukas Skandik                                     Matej Rakovan                        Melania Schniererova

Michal Darivcak  Monika Bogdanyova  Natalia Ladicka

Michal Darivcak                                  Monika Bogdanyova                            Natalia Ladicka

Nela Kusnierova  Nikola Junaskova  Patrik Belusky

 Nela Kusnierova                                Nikola Junaskova                                Patrik Belusky

Pavol Daniel  Petra Kovalcikova  Petra Jonekova

 Pavol Daniel                               Petra Kovalcikova- špeciálne ocenenie         Petra Jonekova

Sara Somrova  Simon Oller  Timea Facunova

 Sara Somrova                                   Simon Oller                                         Timea Facunova

Tomas Jakub  Vivien Maria Kubenik  David Gregus

 Tomas Jakub                                     Vivien Maria Kubenik                          David Gregus

DavidDvonc  Dorota Podolakova

David Dvonc                                  Dorota Podolaková - víťazka 2kat.